Среда, 24 Январь 2018 15:51

Підозрюваний євромайданівець засвітив прокурора-хабарника із Закарпаття

22 січня 2017 року перед початком судового засідання в судовій залі Святошинського райсуду Києва євромайданівець Олег Білик заявив, що закарпатський прокурор Андришин вимагав і отримав хабара – 10 тисяч доларів – зі співкамерника Білика, проте бідолагу не звільнили.

Ця заява волонтера Євромайдану, киянина Олега Білика, була почута присутніми в залі суду журналістами. Заява була адресована безпосередньо прокурору Андришину з прокуратури Закарпатської області. В заяві Білика йшлося саме про 2-х осіб: Андришина та екс-прокурора Ільчука (нині адвокат).

Подробиці оборудки виявились досить підступними. Андришин та Ільчук отримали доларовий хабар від особи, яка здійснила ДТП і була засуджена до умовного строку з випробуванням у першій інстанції, далі група осіб отримала хабара, щоб лишити вирок у другій судовій інстанції таким самим, як і в першій.

Проте прокурорський тандем (Ільчук у минулому був також прокурором-колегою Андришина) хабара таки отримав, а вирок у 2-й інстанції оскаржив у бік збільшення строку.

Себто й долари взяли, і людину посадили на 4 роки.

Заяву Олега Білика знімали відеокамери журналістів, які інформацію про прокурорський хабар одразу розмістили у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що сам Олег Білик вже рік просидів у Лукянівському СІЗО, хоч є практично підозрюваним, а не обвинуваченим, адже обвинувальний акт адвокатам євромайданівця досі не був вручений. Такий безмір став можливим завдяки чисельним фальсифікаціям слідства і прокурорським порушенням, які викрито в журналістському розслідуванні тут https://www.youtube.com/watch?v=sN1UqiDM4dI&t=260s

Раніше інтернет-ЗМІ повідомили, що прокурор, який саджав євромайданівців, зараз розслідує злочини проти Майдану.

http://argumentua.com/novosti/zlochini-proti-maidanu-rozsl-du-prokuror-yakii-sadzhav-maidan-vts-v

 

Интересное