Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 21 Январь 2021 16:11

На Київщині ще 15 територіальних громад підписали Меморандум про співпрацю з поліцією  

Сьогодні, 21 січня, відбулися робочі візити керівника поліції столичної області Андрія Нєбитова до Вишгородського та Бучанського управлінь поліції. Там полковник поліції зустрівся з представниками 15 територіальних громад для підписання Меморандуму про співпрацю сторін на засадах партнерства.

Об этом сообщает Компромат вики

Зазначимо, пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади», який передбачає, що кожна територіальна громада отримає свого офіцера поліції, реалізується по всій Україні. На Київщині у свій час підписали меморандум з поліцією перші 7 голів територіальних громад. На території шести громад вже несуть професійно службу поліцейські: захисники, порадники та помічники.

«Люди повинні знати і розуміти, що поліція та місцева громада – це єдине ціле у напрямку забезпечення безпеки», — з такою промовою звернувся до присутніх Андрій Нєбитов.

Також він висловив слова вдячності представникам ОТГ за розуміння потреб людей у безпеці, за те, що вони долучились до реалізації цього проєкту.

Полковник поліції зауважив, що міжнародні партнери, перебуваючи у різних регіонах нашої країни, відмітили високу довіру і співпрацю між громадою і поліцією саме у столичній області.

І наприкінці зустрічі він закликав представників територіальних громад особисто взяти участь у відборі кандидатів на посади поліцейського офіцера громади, адже головний критерій оцінки його роботи — це довіра громадян.

До уваги! 25 січня стартує конкурс на вакантні посади поліцейського офіцера громади. У конкурсі можуть приймати участь тільки діючі працівники поліції. Онлайн-анкети можна подати за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/

Відділ комунікації поліції Київської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/na-kyyivshhyni-shhe-15-terytorialnyh-gromad-pidpysaly-memorandum-pro-spivpraczyu-z-policziyeyu/”

Интересное