Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 22 Октябрь 2020 11:45

Чернівецька область очікує на поставку 200 кисневих концентратів найближчим часом


Уряд виділив Буковині 24 мільйони гривень для забезпечення киснем пацієнтів в усіх медзакладах, які лікують хворих на коронавірус.

Об этом сообщает Минправды

Відтак, у трьох госпітальних базах Чернівецької області – Сторожинецькій, Кіцманській та обласній клінічній лікарні Чернівців зроблять реконструкцію систем кисневого постачання та збільшать число стаціонарних точок доступу до кисню. Про це повідомив голова ОДА Сергій Осачук та підтвердила під час брифінгу 21 жовтня 2020 року його заступниця Наталія Гусак.

- Наразі ми можемо профінансувати реконструкцію кисневого постачання у тих госпітальних базах області, які вже мають відповідну проєктно-кошторисну документацію на проведення таких робіт. У тих лікарнях, які відповідних паперів не мають, ми збільшимо доступ до кисню за допомогою кисневих концентратів. Поставку 200 таких апаратів в область очікуємо вже найближчим часом, – сказала Наталія Гусак, передає Чернівецька ОДА.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/bukovina-ochikue-na-postavku-200-kisnevih-koncentrativ-nayblizhchim-chasom-397130”

Интересное