Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 13 Июль 2020 10:02

У партії Медведчука закликали ухвалити законопроєкт щодо обмеження виплат чиновникам

последние новости в Украине останні новини в Україні


У партії "Опозиційна платформа-За життя" зробили заяву, в якій дорікнули партії монобільшості в ігноруванні потреб українців і передрекли стрімке зростання бідності в країні. Також в "ОПЗЖ" зажадали від влади припинити виконання "антинародних вимог МВФ".

Об этом сообщает Слон РУ

Заяву партії було опубліковано пресцентром "ОПЗЖ". Так, заявники зазначили, що нинішнє керівництво України наразі повністю кероване зовнішніми кредиторами. У заяві зазначено, що сьогодні для виділення коштів за зовнішніми кредитами Україна розпродає національні багатства і розоряє українські сім’ї.

В "ОПЗЖ" також заявили, що курс політики, яку проводить команда нинішнього президента Володимира Зеленського, призводить до зубожіння населення.

"За даними міжнародних організацій, до кінця року за межею бідності в Україні може опинитися більше половини населення. Перш за все, сім’ї з дітьми і самотні пенсіонери. В країні мільйони безробітних, промисловість, фермери та підприємці, люди чекають від держави допомоги. Підтримки чекають громади і регіони, що постраждали від стихійних лих. Але ці питання Зе-владу не турбують. У всіх проблемах у цій бездарній владі винен "високосний рік" і допомагати "другосортним", бідним людям вони не збираються", — йдеться в заяві партії.

Крім того, в "ОПЗЖ" зажадали від монобільшості підтримати ініціативу їхньої фракції і ухвалити розроблений законопроєкт №2795, який на постійній основі обмежує виплати чиновникам, менеджерам і членам спостережних рад державних компаній на рівні 10 мінімальних зарплат. "Епоху чиновницьких "годувань" за рахунок держави і народу потрібно припинити раз і назавжди!", — зазначено в заяві "ОПЗЖ".

Нагадаємо, сьогодні, 13 липня, парламент на позачерговому засіданні розгляне скасування тимчасового скорочення заробітних зарплат для народних обранців. Відповідний законопроєкт з’явився на порядку денному Верховної Ради в п’ятницю, 10 липня.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді хочуть відмовитися від так званих канікул для ухвалення важливих законопроєктів. Так, стало відомо про два позачергові засідання, які були анонсовані в "Слузі народу".Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-partii-medvedchuka-zaklikali-ukhvaliti-zakonoproekt-schodo-obmezhennya-viplat”

Интересное