Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 12 Июль 2020 12:02

Родинам медиків, які померли від коронавірусу, виплатять одноразову допомогу


  • Наталія КОРПАН
  • 0
Родинам медиків, які померли від коронавірусу, виплатять одноразову допомогу
Фото ілюстративне
  • Члени сімей померлих від COVID-19 медичних працівників отримають гарантовану державою допомогу, кажуть у прес-службі Мінсоцполітики.
  • Уряд на це виділив понад 230 мільйонів гривень.

Кабінет міністрів виділив Міністерству соціальної політики України 233,3 млн гривень для надання страхових виплат, передбачених статтею 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Об этом сообщает FLB

«Зазначені кошти Міністерством спрямовано на рахунок Фонду соціального страхування України для виплати одноразової допомоги членам сімей медичних працівників, смерть яких настала внаслідок інфікування COVID-19», — пишуть у повідомленні.

Як пишуть на сайті Мінсоцполітики, до Фонду надійшла інформація про сім підтверджених випадків гострого професійного захворювання медиків під час виконання обов’язків внаслідок зараження COVID-19 із смертельним наслідком.

У Вінниці від коронавірусу, нагадаємо, померла старша фельдшерка першої підстанції вінницької швидкої допомоги.

«Впродовж одного-двох «банківських днів» трьом родинам померлих від коронавірусу медичних працівників, документи від яких в повному обсязі надійшли до Фонду буде виплачено по 1 576,5 тис гривень гарантованої державою допомоги. Іншим чотирьом родинам така допомога буде виплачена найближчим часом після отримання всіх необхідних документів. Наразі фахівцями Фонду надається всебічна допомога сім’ям потерпілих стосовно збору документів для призначення виплат», — йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Замість «бебі-боксів» — гроші: Мінсоцполітики пропонує альтернативу

На Вінниччині з коронавірусом лежать в лікарні 84 дорослих та одна дитина


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/rodinam-medikiv-yaki-pomerli-vid-koronavirusu-viplatyat-odnorazovu-dop-11093816.html”

Интересное