Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 08 Июль 2020 22:03

Зеленський продав майна на 13,5 млн грн

Напередодні Зеленському виписали два адміністративні протоколи

Президент України Володимир Зеленський 7 липня задекларував отримання доходу в розмірі приблизно 13,5 млн грн доходу від відчуження земельної ділянки і нерухомого майна. Це випливає з опублікованих даних про суттєві зміни в майновому стані в реєстрі електронних декларацій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Об этом сообщает Редакция

Зеленський 2 липня отримав 12,114 млн грн доходу від відчуження нерухомого майна. Окрім того, він отримав 1,356 млн грн від відчуження земель. Покупцем майна стала Кісєль Валентина Дмитрівна.

Із декларації заступника голови парламентської фракції "Слуга народу" Юрія Кісєля випливає, що його дружина Кісєль Валентина Дмитрівна є повною тезкою покупця майна Зеленського.

Інформації про істотну зміну майнового стану сім’ї нардепа Кісєля на сайті Єдиного держреєстру декларацій поки немає.

Напередодні НАЗК повідомило, що виписало Зеленському два адміністративні протоколи за несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Зеленський самостійно поінформував НАЗК про те, що став порушником законодавства.

Декларацію про майновий стан своєї сім’ї за 2019 рік президент України подав 30 травня. Доходи Зеленського та його дружини Олени минулого року становили, згідно з декларацією, 28 602 468₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-zelenskij-prodav-majna-na-13-5-mln-grn-1508342.html”

Интересное