Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 06 Июль 2020 15:20

Судді в Україні не хочуть реформ – мовляв, у нас і так усе добре. Але "добре" від наскрізь гнилої системи тільки представникам цієї ж системи

Із моменту доручення президента Зеленського Нацраді підготувати реформу судової системи почалася хвиля суддівської критики та невдоволення.

Мовляв, суди – це незалежна гілка влади й нема чого до нас лізти зі своїми реформами, у нас усе й так добре. От тільки річ у тім, що "добре" від цієї наскрізь гнилої системи тільки представникам цієї ж системи, й аж ніяк не людям. Бо кого б ви не спитали на вулиці, українським судам не довіряє взагалі ніхто.

Схожу ситуацію ми мали у Грузії, де рівень корумпованості судів і правоохоронних органів був захмарним. Тільки навівши лад у цих сферах, ми змогли залучити мільярди інвестицій, а головне, дати впевненість нашим громадянам, що їхній бізнес завтра не рейдернуть і що країна живе за законом, а не по понятіям.

Я щиро вдячний президенту Зеленському за його глибоке розуміння проблематики та, зокрема, за доручення Нацраді зайнятися саме цією фундаментальною для всіх інших починань реформою. Ми вже почали підготовку наших пропозицій та з нетерпінням чекаємо наступного засідання Нацради, щоб їх презентувати.

Я переконаний, жодні міжсобойчики не завадять наміру президента Зеленського реформувати країну!

Об этом сообщает Руспрес

Джерело: Mikheil Saakashvili / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/saakashvili/-suddi-v-ukrajini-ne-hochut-reform-movljav-u-nas-i-tak-vse-dobre-ale-dobre-vid-naskriz-gnilij-sistemi-tilki-predstavnikam-tsijeji-samoji-sistemi-1507977.html”

Интересное