Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 06 Июль 2020 05:11

В Ужгороді мера Андріїва простих людей виганяють з роботи, не заплативши, мов те бидло!

Мешканці Ужгорода мають знати "героїв"-хамів роботодавців, аби не потрапити на їхній "гачок"!

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала Olia Vaskiv.

Об этом сообщает Москов пост

Порадьте, будь ласка, що робити, запитує дівчина, коли роботодавець під виглядом стажування просто бере робітників, а коли приходить час розрахунку виганяє ніби не пройшла стажування.
Зараз усім дуууже важко, роботи нема, малий бізнес помер, хто залишився без роботи — не має навіть перспективи заробити... Мене звільнили з попередньої роботи у зв’язку зі скороченням штату якраз перед карантином. Я залишилася без роботи, без збережень... протрималася весь карантин, шукаючи роботу...
Пішла на співбесіду в Карпатію Оптику: мене взяли спробувати чи сподобається мені взагалі така робота. Перші дні посидіти подивитися, потім через день вивчала різні завдання була ще одна жінка. В нас були кожного дня іспити по питанням будови ока, рефракції, акомодації, видам лінз і покриттів для окулярних лінз і багато іншого. Тим часом приходили на співбесіду інші жінки... був цілий кастинг. Я вчила ночами конспект, кожного разу господар знаходив таке питання, що я не знала і переносив завдання на день далі. Так протяг нас усіх три тижні безоплатно, вибираючи котра краща...
Нарешті взяв мене на стажування без оформлення, будь-яких документів.
Було сказано мені, що стажування оплачуване 7000 грн за місяць.
І почалося..... кожного дня придирки, хамство. Так пройшов ще тиждень. За ці всі 4 тижні окрім навчання я працювала і продавала і не на маленькі суми.
В один чудовий день, він вирішив, що я не підходжу і взяв так само іншу дівчину. Мене вигнав з образами переходячи на особистості. Пропонував мені 1,5 тис₴ Я тільки на обіди за місяць поносила близько 2000. З часом я дізналаса, що в Карпатії Оптиці таким чином змінилося багато адміністраторів, напевно також дівчата не витримували такої давки. Або їх тупо використовували, як безоплатну робочу силу під виглядом стажування.
Я заспокоїлася і шукаю роботу далі, але знайомі засуджують мене, чому я нічого не зробила, щоб інші жінки не постраждали від таких "Володарів".
Тому пишу тут, і попереджаю, як з Вами можуть повестися в "Карпатія оптика".

На цей пост відгукнулись й інші ужгородці, написавши в коментах про подібні ситуації, які трапились із ними:

"А мене цей чудовий власник, надув на 4000 грн за окуляри,які мені не потрібні були як оказалось після ооляду в іншого спеціаліста..."

"В мене була така ситуація, із зоомагазином.
Моя історія отримала широкого розголосу і завдяки резонансу, завдяки тому, що я знайшла всіх обманутих за останні три роки мені вдалося наказати цих горе-бізнесменів і повернути свої гроші.
Тепер адміністратор коли мене бачить та очі до підлоги, винуватий вигляд...."

"В мене теж таке було в медичному закладі. Але стажування я пройшла 2 тижні. А ще одна дівчинка 1 тиждень. І на початку карантину нам сказали допобачення...
А тепер коли карантин помякшили,нам двом почали видзвонювати,і писати, щоб ми повернулись... на таку роботу не хочеться повертатись..."

"На жаль таке стається досить часто . А буває й так : взяли на роботу по документам як стажер , на 1 або 2 місяця (з малою оплатою) , а потім починаються різні придирки , вигадують що ви не справляється з роботою та штрафують і ви робите , робите а платні немає..."

"Криси власники.... Вони так заробляють гроші... Надіюс, та ні — бажаю, щоб ті кошти стали їм поперек горла!.."

Один із висновків з усього цього — наступний, який також "засвітився" у коментах:

"ТРЕБА ЗРОБИТИ ЇХ ПОПУЛЯРНИМИ ЩОБ УЖГОРОДЦІ ЗНАЛИ КУДИ НЕ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЬ"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/v-uzhgorodi-mera-andriyiva-prostyh-lyudey-vyganyayut-z-roboty-ne-zaplatyvshy-mov-te-bydlo”

Интересное