Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 05 Июль 2020 13:00

Вступна кампанія-2020. Максимальний бал на ЗНО зможуть отримати більше абітурієнтів, ніж торік — УЦОЯО

УЦОЯО / Facebook

Об этом сообщает DEDAL

Діти складають ЗНО

УЦОЯО / Facebook


У 2020 році більше абітурієнтів зможуть отримати максимальні 200 балів за зовнішнє незалежне оцінювання, ніж торік. Це пов’язано зі зниженням порогового балу для складання тесту.

Про це розповів виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко в інтерв’ю Дзеркалу тижня.

Він зауважив, що порогові бали ЗНО цьогоріч встановлять низькі через багатомісячне дистанціне навчання у зв’язку з поширенням коронавірусу.

«Так ми зробили під час пробного тестування. І це зміна істотна. Його більше відчують ті абітурієнти, які успішно складуть тестування та опиняться на верхівці рейтингової шкали. Так, дітей, які в цьогоріч наберуть 200 балів на ЗНО, може виявитися значно більше, ніж в минулому», — сказав Бойко.

Читайте також:
Марія Красненко
Чи потрібна освіта дітям з окупованих територій?

Також Бойко зазначив, що на ЗНО з математики не прийшли 20% зареєстрованих учасників, а на ЗНО з української мови та літератури — 26%.

Раніше у Верховна Рада України ухвалила закон, відповідно до якого абітурієнти з ОРДЛО зможуть вступати до українських вишів без складання ЗНО.

Читайте також:
В УЦОЯО попередили про шахраїв, які продають «відповіді» на ЗНО 2020
Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zno-2020-bilshe-studentiv-zmozhut-sklasti-ispit-na-200-baliv-ucoyao-novini-ukrajini-50098051.html”

Интересное