Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 03 Июнь 2020 10:46

Шахтарі Ахметова перекривали дорогу через простій підприємстваНа Донеччині у Добропіллі працівники компанії Ріната Ахметова "ДТЕК Добропіллявугілля" вийшли на акцію протесту через продовження простою підприємства до 1 липня.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це повідомляє hromadske.


Мітингарі зазначають, що "Добропіллявугілля" вже два місяці знаходяться у вимушеному простої через кризу у вугільній галузі.


Через це ДТЕК анонсувала простій шахт Добропілля, хоча інша компанія ДТЕК "Павлоградвугілля" — працює. Керівництво пояснює це нижчою собівартістю вугілля, яке видобувається в Павлограді.
До складу "ДТЕК Добропіллявугілля" входить 6 шахт, які розташовані у містах Добропілля, Білицьке, Білозерське та смт Новодонецьке.


За результатами мітингу склали резолюцію, у якій зазначили вимоги трудового колективу "ДТЕК Добропіллявугілля" щодо подолання кризи.


3 червня ініціативна група шахтарів планує зустрітися з головою військово-цивільної адміністрації Донеччини Павлом Кириленко.


Якщо шахтарів не почують, 4 червня вони будуть перекривати дороги, а також готові влаштувати безстрокову акцію в Києві біля Офісу президента.


Нагадуємо:


Група "ДТЕК" олігарха Рината Ахметова, 20 квітня вивела найбільше вугледобувне підприємство країни "Павлоградвугілля" у простій.


Згодом компанія "ДТЕК" з 16 травня пообіцяла вивести працівників шахти "Павлоградвугілля" на роботу та платити їм зарплату.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/06/3/661315/”

Интересное