Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 03 Июнь 2020 10:37

Посипала сіллю, щоб не розкладалася: На Одещині жінка переховувала труп матері заради пенсії

Максимальне покарання, яке загрожує правопорушниці, — до семи років позбавлення волі.
На Одещині жінка кілька місяців приховувала факт смерті старенької матері від рідних та односельців через пенсійні виплати, які отримувала замість тої, повідомляють

Як повідомляє прес-служба поліції Одеської області, тіло 82-річної бабусі в будинку матері виявила онука, про що одразу сповістила до поліції. З’ясувалося, що небіжчиця, яка багато років хворіла і була прикута до ліжка, померла чотири місяці тому. Впродовж усього цього часу її 60-річна донька вдавала, що нічого не сталося, заради пенсії, яку отримувала замість померлої.

Об этом сообщает Слон РУ

Сума, яку жінка отримала від Пенсійного фонду, склала трохи більше шести тисяч гривень. Дії жінки були кваліфіковані за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України як шахрайство. В ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що правопорушниця не просто переховувала тіло матері, а здійснювала наругу над ним, періодично посипаючи сіллю, аби не розкладалося. Відтак була порушена ще одна справа за ч. 3 ст. 297 ККУ. На сьогоднішній день кримінальне провадження за фактом шахрайства поліцейські вже направили до суду. Слідство за фактом наруги над тілом померлої триває. Максимальне покарання, яке загрожує правопорушниці, — до семи років позбавлення волі.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/posypala-silliu-shchob-ne-rozkladalasia-na-odeshchyni-zhinka-perekhovuvala-trup-materi-zarady-pensii-330576.html”

Интересное