Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 03 Июнь 2020 10:02

Селяни з Мурованокуриловецького району відновлять територію пам’ятника 49 загиблим у Другій світовій землякам


У селі Обухів, що у Мурованокуриловецькому районі, планують відновити територію навколо пам’ятника землякам, загиблим на фронтах Другої світової. Чималу частку коштів на реконструкцію об’єкту село отримає завдяки перемозі на обласному конкурсі проєктів громад. Що саме буде зроблено — дізнався кореспондент Vlasno.info.

Об этом сообщает РуссианГейт

Меморіальний комплекс у селі Обухів присвячений 49 мешканцям села, які загинули у боях Другої світової війни.У центрі композиції — скульптура жінки, що, вочевидь, являє собою популярний у радянському мистецтві образ Батьківщини-матері. У правій руці жінки — вінок, символ шани та скорботи за загиблими. Доповнюють меморіальний комплекс складені в один ряд плити з викарбуваними на них іменами селян, які не повернулись з фронту живими.

400px-P1390586 Обухів Памятник 49 воїнам-односельчанам

Як розповіла сільська голова Тетяна Кретюк, на проведення реконструкції громада планує витратити 176-196 тисяч гривень. З них 106 тисяч мають виділити з бюджету обласного конкурсу проєктів, а решту видатків візьме на себе бюджет громади та місцеві підприємці. При цьому самого пам’ятника роботи не торкнуться.

«Плануємо замінити парка навколо пам’ятника, встановити якісний, бетонний. Також покладемо бруківку, а саму територію пам’ятника обкладемо плиткою. Крім того, висадимо клумби», — говорить вона

Сільська голова каже, що біля пам’ятника щороку відбуваються заходи до 8 та 9 травня. За її словами, цим місцем пам’яті необхідно опікуватись, щоб молоді покоління не забували земляків, які поклали життя на німецько-радянському театрі глобальної війні.

До слова, громади Мурованокуриловецького району подавали 15 проєктів на обласний конкурс, з них 8 отримали фінансування. Загальний кошторис проєктів — переможців — 1,4 мільйона гривень. З обласного бюджету будуть виділені 497 тисяч, з районного — 195. Сільські ради дадуть на проєкти 252 тисячі, ще 524 тисячі дають спонсори.


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/36974-seliany-z-murovanokurylovetskoho-ra”

Интересное