Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 03 Июнь 2020 08:55

Медаль із минулого. Українського легкоатлета нагородять за успіх під час чемпіонату Європи у 2014-му

Фото wikipedia.org

Український легкоатлет у спортивній ходьбі на дистанції 20 кілометрів у 2014-му був оголошений четвертим. А днями став третім, оскільки срібного призера, росіянина Олександра Іванова, дискваліфікували через допінг й анулювали всі його результати з 9 липня 2012 року по 17 серпня 2014-го.

Об этом сообщает Звездный клуб

“Це дуже приємний сюрприз, — каже Руслан Дмитренко. — Пригадую, яким я розчарованим повертався із чемпіонату Європи з Цюриху. Тоді аж четверо спортсменів дісталися фінішу майже одночасно, організаторам довелося застосовувати фотофініш! Як наслідок, я програв 0,2 секунди бронзовому призеру й опинився на четвертому місці. Усі ці роки не стежив за допінговими процесами, тому не знав про можливу дискваліфікацію Іванова”.

Дмитренко не приховує, що ця нагорода додасть йому сили у боротьбі з травмами, отриманими під час ДТП у ніч проти 22 березня біля села Артемівка Бориспільського району на Київщині.

“Тепер вірю в те, що не лише повернуся у спорт, але й виборю декілька вагомих нагород, — запевняє спортсмен. — У мене були дві проблеми — пошкоджене коліно та травма п’яти. Я вже почав давати маленькі навантаження на коліно, згинати його на більш ніж 90 градусів — донедавна я зовсім не міг цього. А от від операції на п’яті минув лише місяць, тому про навантаження і мови не може бути. Лікар дозволив мені легко ставати на пальці. За його прогнозами, за три місяці я відновлю тренування зі спортивної ходьби”.

“Руслан Дмитренко справді заслужив цю медаль, — каже В’ячеслав Тиртишник, головний тренер збірної України з легкої атлетики. — У 2014 році він був серед світових лідерів.

читайте також: Люди стоять у черзі за свободою. У Білорусі пройшли пікети на підтримку опозиційних кандидатів у президенти

Тепер росіянин Іванов повинен віддати свою срібну медаль землякові Денису Стрєлкову, який піднявся із третього на друге місце, а Стрєлков має відправити нам бронзову. Ми урочисто вручимо цю медаль Русланові Дмитренку. Можливо, під час чемпіонату України”.

Окрім медалі, Руслан отримає і президентську стипендію. “За бронзову нагороду чемпіонату Європи українському спортсменові протягом року передбачена щомісячна стипендія у розмірі семи прожиткових мінімумів для працездатних осіб, — каже В’ячеслав Тиртишник. — Нині один прожитковий мінімум становить 2102 гривні, тобто це буде 14 714 гривень”.

Дякуємо, що прочитали цей текст у газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.

Читайте також про коронавірус у "Карпатах"


Джерело статті: “https://expres.online/sport/medal-iz-minulogo-ukrainskogo-legkoatleta-nagorodyat-za-uspikh-pid-chas-chempionatu-evropi-u-2014-mu”

Интересное