Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 03 Июнь 2020 08:49

Через приїзд міністрів Чернівецьку ОДА оточила поліція

В Чернівці з Києва прибули троє міністрів

Чернівецька обласна адміністрація із самого ранку оточена щільним кордоном поліцейських та осіб у штатному одязі

Про це повідомляє molbuk.ua. Поліцейські нічого не коментують. Але як стало відомо, наразі у приміщенні Чернівецької ОДА на нараді перебуває троє міністрів, які сьогодні прилетіли до Чернівці, – Арсен Аваков, Максим Степанов, Олег Немчінов.

Об этом сообщает Московский репортер

Раніше повідомляли, що сьогодні до Чернівців відправилися міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков, міністр охорони здоров’я Максим Степанов та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

До приміщення адміністрації пропускають лише працівників за перепустками. Найімовірніше, що міністри перебуватимуть у Чернівцях орієнтовно до 14.00-15.00.

«Чернівецька область найбільше потерпає від коронавірусу. З 19 706 хворих в Україні тут зареєстровано 2 842 хворих. Важливо на місці оцінити ситуацію, поспілкуватися з лікарями, дізнатися, чого їм не вистачає. За нагоди також оцінити другий етап медичної реформи», – сказав раніше Максим Степанов.

Нагадаймо, у Чернівецькій область всього зареєстровано 2842 випадкикоронавірусу. Це найбільше в Україні. За добу на Буковині виявили ще 46 випадків хвороби.Главком


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75001-cherez-priyizd-ministriv-chernivetsku-oda-otochila-politsija.html”

Интересное