Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 31 Май 2020 15:58

В Польщі пом’якшують карантинні обмеження

В Польщі розпочався черговий етап пом’якшення обмежень, запроваджених через епідемію Covid-19. Від суботи носити маски на вулиці стало не обов’язковим, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Об этом сообщает Русский слон


За словами прем’єра Матеуша Моравецького, діятиме один загальний принцип: у загальнодоступному просторі, якщо це буде можливо, необхідно зберігати 2-метрову дистанцію до інших людей – повідомляє Польське радіо.


“Це правило розповсюджується на простір під відкритим небом та на замкнені приміщення, де можна буде безпечно зберігати дистанцію, якщо для цього будуть відповідні умови”,- зазначив він.


Моравецький пояснив, що коли дві людини йтимуть близько одна до одної, то для таких випадків носіння масок рекомендується й надалі. У крамницях, засобах громадського транспорту і релігійних спорудах маски й надалі будуть обов’язковими.


На переважній більшості польської території епідемія вже йде на спад.


30 травня у світі діагностували 124 103 заражень Covid-19. Нові випадки захворювання виявили в 146 країнах світу, повідомляє Worldometers.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/v-polshhi-pom-yakshuyut-karantynni-obmezhennya.html”

Интересное