Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 20 Май 2020 16:37

Зеленський пообіцяв подумати, як фінансувати Суспільне коштом "Нафтогазу"

Зеленський: Буде для "Нафтогазу" сюрприз

Президент України Володимир Зеленський не відкинув, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" може фінансувати Суспільне телебачення. Про це він сказав на пресконференції в Києві 20 травня, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Устав

За його словами, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) має стати одним із найкрутіших медіа у країні, "крутішим, ніж комерційний канал".

Один із журналістів у відповідь сказав, що в Україні немає такої компанії, як "Газпром", яка виділяє кошти на розвиток телебачення в Росії.

"У нас немає "Газпрому", але в нас є держава Україна. До речі, непогана ідея про "Газпром". Треба подумати про НАК "Нафтогаз". Це буде для них сюрприз, але я бачу, куди можна витрачати гроші", – сказав президент із посмішкою.

У лютому Зеленський пропонував спрямувати $2,9 млрд, які "Нафтогаз України" отримав від компанії "Газпром" за рішенням Стокгольмського арбітражу, на реалізацію інфраструктурних проєктів і розвиток медицини.

НСТУ із 2018 року заявляє про недостатнє фінансування з державного бюджету, у лютому 2020 року на рахунки телерадіокомпанії наклали арешт.

У "Нафтогазі" повідомляли, що протягом чотирьох місяців 2020 року перерахували до держбюджету 28 млрд₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-poobitsjav-podumati-jak-finansuvati-gromadsku-za-rahunok-naftogazu-1500716.html”

Интересное