Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 14 Февраль 2020 17:09

Синоптики прогнозують аномальний лютий

Погода в лютому 2020 року готує чимало сюрпризів – середня місячна температура в Україні очікується на рівні 0-3 градусів морозу, у південній частині, на Закарпатті та Прикарпатті – 0-3 градусів тепла, що на 1,5-2,0 градусів вище середніх багаторічних значень.

Об этом сообщает Роспрес

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні синоптиків Укргідрометцентру.Loading...

В лютому місячна кількість опадів очікується на рівні 22-70 мм, в горах Криму до 108 мм, що у західних областях в межах середніх багаторічних значень, на решті території – менше середніх багаторічних значень.

Як зазначають в Укргідрометцентрі, у лютому середня місячна температура повітря складає 0-5 градусів морозу, в Карпатах, на сході та північному сході 6-7 градусів морозу, в Криму від 1 градусів морозу до 4 градусів тепла.

За даними синоптиків, у лютому абсолютний мінімум температури повітря становить 27-39 градусів морозу, на півдні країни та Закарпатті 23-34 градусів морозу; абсолютний максимум – 12-20 градусів тепла, у південній частині, Вінницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій областях місцями 21-24 градусів, на високогір′ї Карпат 8-10 градусів тепла.

“У лютому ймовірні сильний вітер, хуртовини, у східних областях та Приазов′ї – ожеледь”, – нагадали в Укргідрометцентрі.

Нагадаємо, нещодавно метеоролог розповіла, якими темпами в Україні змінюється клімат. За її словами, цьогорічна зима виявилася незвично теплою. Середня добова температура грудня в країні перевищувала 10 градусів тепла. У січні незначні морози були зафіксовані тільки вночі. Вдень переважно від 0 до 5°C.

Раніше директор Київського еколого-культурного центру, еколог Володимир Борейко заявляв, що в Україні відбувається зміна меж усієї зими. Поступово березень і початок квітня стають «зимовими місяцями».

Голова Національної екологічної ради України Олександр Чистяков пояснював, що відсутність снігу може не тільки негативно вплинути на майбутній урожай, але і вдарити по всій харчовому ланцюжку.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/14/sinoptiki-prognozuyut-anomalnij-lyutij/”

Интересное