Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 10 Февраль 2020 21:34

У Кабміні з’являться нові посади: Гончарук розповів деталі

В Україні, крім віце-прем’єра з регіонального розвитку та інвестицій, може з’явитися віце-прем’єр з соціальних питань.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інтерв’ю Олексія Гончарука в “Українській правді”. Олексій Гончарук підтвердив, що була нарада з представниками Офісу президента щодо призначень в Кабмін.


Як він розповів, було вирішено замінити міністра розвитку громад і територій Олену Бабак на Дениса Шмигаля, при цьому, давши йому повноваження віце-прем’єра, для посилення розвитку місцевого самоврядування.


Глава уряду дав підтвердження, що йдуть пошуки на посаду віце-прем’єра з економічних питань – “і є кандидати”. Не назвавши імен, він спростував, що цю посаду можуть обійняти Ігор Ніконов, Віктор Пинзеник або Ростислав Шурма.


Гончарук також підтвердив, що має надію, що Олексій Резніков стане міністром окупованих територій.


“Ми дійсно шукаємо останній місяць людей, які могли би підсилити уряд. Таких зустрічей в різних форматах було десяток, може, навіть більше. Є ряд напрямків, по яких ми, скріше за все, будемо підсилюватися.


На цьому тижні парламент підтримав моє подання на Дениса Шмигаля, у нас з’явився віцепрем’єр по регіональному розвитку. Це важливо, тому що цей рік в плані децентралізації є вирішальним, ми маємо завершити створення спроможних громад, а це дуже важливий адміністративний процес. Тут потрібен сильний менеджер, який буде фокусуватися саме на цьому.


Другий напрямок, по якому ми точно будемо підсилюватися, це економічний блок з фокусом на інвестиції, тому що ми віримо в це. Стратегія уряду полягає в тому, щоб збільшити інвестиції… Тут залишилося недовго, я думаю, що найближчими тижнями ми презентуємо людину, яка зможе підсилити такий інвестиційний блок уряду…


Є ряд ідей, яким чином підсилити соціальний блок. Можливо, у нас з’явиться віцепрем’єр у цьому напрямку. Але про це говорити рано, ми ще дискутуємо”, розповів прем’єр-міністр.


Раніше повідомлялося:


Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що не давав власну оцінку «економічних знань» президента Володимира Зеленського в розмовах, які згодом потрапили в мережу.


Прем’єр-міністр Олексій Гончарук попередив, що українці, які після відкриття ринку землі зможуть продати свою ділянку за значну суму, не будуть отримувати субсидію на оплату комунальних послуг.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/10/u-kabmini-z-yavlyatsya-novi-posady-goncharuk-rozpoviv-detali/”

Интересное