Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 26 Декабрь 2019 11:11

Названо дату фінальних перемовин «Нафтогазу» з «Газпромом»

«Нафтогаз» підготував проєкти контрактів, готових до підписання, новий раунд перемовин з російським “Газпромом” щодо транзиту газу через територію України відбудеться 26 грудня. Про це повідомляє виконавчий директор НАК “Нафтогаз” Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook, передає 1NEWS.Вітренко повідомляє, що до святкування католицького різдва, команда НАК встигла виконати “домашнє завдання” — підготувати проєкти контрактів, які готові до підписання.


Новий раунд перемовин відбудеться 26 грудня, а завершити процес планується до 27 грудня


“26 грудня команди Нафтогазу та Газпрому зустрінуться, аби остаточно погодити умови договорів.


Кожна сторона має свої проекти договорів, а от підписати потрібно лише один комплект. Власне 26 грудня ми й будемо працювати над спільним варіантом.


Ще раз наголошу, що спільний варіант не означає, що передбачаються суцільні поступки з нашого боку. Ми в жодному разі не дамо поступитися національними інтересами України.


Сподіваємось, що нам вдасться погодити умови договорів та завершити цей процес уже в п’ятницю, 27 грудня. Але якщо буде така необхідність, робота триватиме й на вихідних”, – резюмує Вітренко.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/nazvano-datu-finalnyh-peremovyn-naftogazu-z-gazpromom.html”

Интересное