Понедельник, 02 Апрель 2018 00:00

Легалізації лотереї завадила Верховна Рада, країна втрачає щороку 5 млрд грн — Мінфін ИзбранноеЛобістські групи блокують спроби Міністерства фінансів запустити законодавче регулювання лотерейного ринку.


Про це заявив глава відомства Олександр Данилюк, повідомляє прес-служба міністерства.


В результаті державний бюджет продовжує втрачати, за оцінками експертів, до 5 млрд грн щорічно.


Він зазначив, що наразі в країні йде активна протидія будь-яким спробам впорядкувати ринок грального бізнесу.


Тим не менш, Мінфін продовжує наполягати на необхідності прийняття комплексного закону.

«Відповідний законопроект вже два роки у Верховній Раді, але досі не розглянуто ...Лобістські групи не дають розглянути в парламенті комплексний урядовий законопроект. Тому що вигідно заробляти мільярди і майже нічого з цього не платити в бюджет. Ігрові контори на кожному кроці — їх більше, ніж аптек», — сказав Данилюк.


«Ми принципово вимагаємо регулювання цієї діяльності, адже азартні ігри мають негативний соціальний ефект. Тому так важливо цей ринок впорядкувати і зробити цивілізованим. Крім того, це мільярди податкових надходжень, які держава втрачає щорічно», — уточнив він.


Данилюк також заявив, що Мінфін продовжить боротися за легалізацію та законодавче регулювання грального бізнесу всіма доступними способами.


Як повідомлялося, українські чиновники в 2015-2018 роках вказали в своїх деклараціях виграші в лотереї і на букмекерських ставках в розмірі 7,874 мільйона гривень.


Як відомо, криміналізований ринок грального бізнесу контролює впливові представники правлячої коаліції депутат ВР Олесандр Третяков (фракція БПП), міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Ради нацбезпеки Олександр Турчинов (обидва від "Народного фронту").


Рекомендуємо матеріал на цю тему: Ставки сделаны. Кто хозяин букмекерских контор в Украине.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/legal-zats-lotere-zavadila-verkhovna-rada-kra-na-vtracha-shchoroku-5-mlrd-grn-m-nf-n”

Интересное